Про заборону продажу алкогольних напоїв на території м.Галича

першого засідання одинадцятої сесії

від  14 березня 2017 року                                                                 № 33

Про заборону продажу алкогольних

напоїв на території м.Галича

Відповідно до п.44-1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.9 ст. 153 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», враховуючи пропозиції депутатів міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) з 22.00 год до 07.00 год на території Галицької міської ради.
  1. Галицькому відділенню поліції Тисменицького відділу поліції ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області та ГУ ДФС в Івано-Франківській області в межах своєї компетенції проводити заходи щодо виконання даного рішення.
  1. Дане рішення опублікувати в газеті «Галицьке слово», на офіційному веб-сайті Галицької міської ради і довести до відома Галицького відділення поліції Тисменицького відділу поліції ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області та ГУ ДФС в Івано-Франківській області.
  1. Дане рішення вступає в дію з 01.04.2019 року.

Міський голова                                                                     О.Трачик