Про дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Галичі на майдані Різдва 11,а ( друга черга)

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

другого засідання десятої сесії

Від 06 грудня 2018 року                                                                        №

Про дозвіл на  розроблення детального плану території

земельної ділянки в м. Галичі на майдані Різдва 11,а ( друга черга)

Відповідно до  ст. 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,ст.ст.10,16,19,24 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши заяву ПП « Ростімекс» , міська рада

1.Дати дозвіл ПП «Ростімекс» на розроблення детального плану території   площею 0,2500 га для  будівництва багатоквартирного житлового будинку з  торговими приміщеннями і готельними номерами (03.15) в м. Галичі, на майдані Різдва ,11а (друга черга).

1. ПП «Ростімекс» подати на затвердження сесією міської ради, погоджений в установленому законодавством України порядку детальний план території.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатську земельну комісію (Козакевич В.О.)

Міський голова                                                                  О.Трачик