Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

третього засідання п’ятої сесії

Від  25 травня 2016 року                                                                  №65

Про встановлення розміру кошторисної

заробітної плати при здійсненні

будівництва об’єктів за рахунок

коштів міського бюджету

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 № 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», рішення п’ятнадцятої сесії Івано-Франківської обласної ради сьомого скликання №514-15/2017 від 12.05.2017р., міська рада

1. Прийняти для розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету:

– ПрАТ «СТМ»;

– ТзОВ «Будівельні автоматизовані технології».

2. При здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету встановити розмір кошторисної заробітної плати у розмірі 5400 грн. (розмір кошторисної заробітної плати узгоджено на підставі даних визначених підрядників, згідно з Порядком розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, затвердженим наказом Мунрегіону України від 20.10.2016 № 281).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та соціально – економічного і культурного розвитку (В.Чуйко).

Міський голова                                                  О. Трачик