Про включення до переліку земельної ділянки для продажу права оренди земельної ділянки з аукціону та встановлення стартової плати за користування земельною ділянкою, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)

третього засідання одинадцятої  сесії

Від  04 липня 2019 року                                                                        №

Про включення  до переліку земельної ділянки

для продажу права оренди земельної ділянки

з аукціону та встановлення  стартової плати

за користування земельною ділянкою, право

оренди якої підлягає продажу на конкурентних

засадах (земельних торгах)

Керуючись ст.134-137 Земельного кодексу України,  пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації комісії із земельних питань, міська рада

1.Включити до переліку земельних ділянок для продажу права оренди земельної ділянки через аукціон земельну ділянку комунальної власності розташованої в м. Галичі на вул. Львівській 42, площею 0,0613 га , кадастровий номер 2621210100:01:012:0002  призначеної для будівництва та обслуговування об’єкта торгівлі   за рахунок земель житлової і громадської забудови.

2.Затвердити умови продажу права оренди земельної  ділянки  зазначеної  у пункті 1 цього рішення:

2.1.Стартова плата за користування земельною ділянкою несільськогосподарського призначення, право оренди на яку виборюватиметься на конкурентних засадах (аукціоні) визначається відповідно до ставок орендної плати за земельні ділянки на території м. Галича, затверджені рішенням Галицької міської ради від 24 березня 2011 року №85 «Про затвердження « Положення про оренду земельних ділянок у м.Галичі та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки».

2.2.Гарантійний внесок становить 5% від стартової плати за користування земельною ділянкою. Гарантійний внесок, сплачений переможцем до початку земельних торгів, зараховується до орендної плати за земельну ділянку.

2.3.Крок земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди становить 0,5% від стартової плати за користування земельною ділянкою .

2.4.За результатами земельних торгів (аукціону) переможцем підписується протокол земельних торгів, на підставі якого укладається договір оренди землі безпосередньо в день проведення торгів.

2.5.Плата за користування земельною ділянкою, право користування якою набуто на земельних торгах, підлягає сплаті переможцем  не пізніше трьох банківських днів з дня укладання договору оренди землі.

3.Уповноважити   міського голову Трачика Ореста Антоновича  на підписання договору про проведення земельних торгів з виконавцем земельних торгів та на підписання договору оренди землі від імені Галицької  міської ради.

3.1. За відсутності міського голови договір оренди підписує заступник міського голови.

4..Забезпечити оформлення договору оренди землі з переможцем аукціону, за ціною та на умовах, визначеними даним рішенням.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатську земельну комісію (Козакевич В.О.)

Міськкий голова                                                   О.Трачик

Додаток  до рішення Галицької   міської

ради  № ____  від 04 липня 2019 року

Умови продажу оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, розташованої за адресою:

м. Галич, вул. Львіська,42

1.Місце знаходження земельної ділянки: м. Галич, вул. Львівська,42.

2.Площа земельної ділянки: 613 кв.м.

3.Кадастровий номер: 2621210100:01:012:0002.

4.Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.

5.Цільове призначення: для будівництва та обслуговування об’єкта торгівлі (03.07)

6.Умови відведення земельної ділянки: оренда.

7.Строк оренди: 10 років.

8.Нормативна грошова оцінка земельної ділянки: 112863,55 грн.

9.Стартова плата за користування земельною ділянкою складає 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки та становить – 11286,35 грн.

10.Крок аукціону з продажу права оренди становить 0,5% від стартової плати за користування земельною ділянкою – 56,43 грн.

11.Гарантійний внесок становить – 564,32 грн.

12.Забезпечити вільний доступ відповідним службам для обслуговування наявних та прокладання нових інженерних мереж.

13.Для здійснення будівництва об’єкту містобудування на земельній ділянці отримати вихідні дані на проектування, здійснення проектно-вишукувальних робіт в порядку, визначеному чинним законодавством, погодити з відділом містобудування та архітектури управління будівництва , інфраструктури, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації  ескізний проект будівництва об’єкта торгівлі.

14.При проектуванні і здійсненні будівництва об’єкта містобудування дотримуватись містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

15.Прийняти пайову участь у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту відповідно до встановленого порядку.

16.Переможцю земельних торгів (аукціону) відшкодувати винагороду Виконавцю земельних торгів (аукціону).

17.Забезпечити використання земельної ділянки за цільовим призначенням.

18.Право на земельну ділянку, набуте за результатами проведення земельних торгів (аукціону) підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному чинним законодавством.

Секретар міської ради                                              О.Скриник