Про винесення на обговорення місце встановлення пам’ятного хреста воїнам що віддали своє життя за Україну

другого засідання дев’ятої сесії

від  12 липня 2018 року                                                                        № 82

Про винесення на обговорення місце встановлення

пам’ятного хреста воїнам що віддали своє життя за Україну

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши лист громадської організації «Галицьке районне об’єднання воїнів АТО», враховуючи пропозиції депутатів, міська рада

1. Винести на обговорення громади міста Галич місце встановлення пам’ятного хреста воїнам що віддали своє життя за Україну, громадською організацією «Галицьке районне об’єднання воїнів АТО», а саме:
  • алея Героїв Небесної Сотні;
  • по вул. Чорноти (біля №2 а);
  • на подвір’ї церкви мучеників Станіславівських (вул.Гора);
  • по вул. Героїв УПА;
  • на одному із міських кладовищ;
  • майдан Різдва біля приміщення «Укрпошти»(біля входу).
  1. Пропозиції надати Галицькій міській раді до 24.07.2018р. за адресою м.Галич майдан Різдва, 16, на електронну адресу galych-rada@ukr.net,  тел. 21-281.
  1. За результатами обговорення, доручити виконавчому комітету Галицької міської ради прийняти рішення про місце встановлення пам’ятного хреста воїнам що віддали своє життя за Україну.

Міський голова                                                                     О.Трачик