Про виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

першого засідання третьої сесії

від 06 липня  2016 року                                                                                                 № 86

Про виготовлення звіту з експертної

грошової оцінки земельної ділянки

Керуючись підпунктом 34 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 39, 127, 128 Земельного Кодексу України, свідоцтво про право власності на нерухоме майно, заяву  ФОП Маланюка Романа Йосиповича, договір оренди земельної ділянки  площею 0,4780 га в м. Галичі  на вул. Б. Хмельницького, 1, з метою продажу земельної ділянки, міська рада

1. Виконавчому комітету Галицької міської ради замовити та виготовити експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького,1 в м. Галичі площею 0,4780 га , яка пропонується до  продажу, з метою визначення ймовірної ціни продажу земельної ділянки.

2. Звіт про експертну грошову оцінку затвердити на сесії міської ради та врахувати при визначенні вартості земельної ділянки, яка підлягає продажу.

3Заявнику Маланюку Роману Йосиповичу укласти договір про сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки в розмірі 5% нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Міський   голова                              О.Трачик