Про введення в дію рішення конкурсної комісії

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

від  27 грудня  2017 року                                                                          № 84

Про введення в дію рішення конкурсної комісії

Керуючись п.30 та п.31 Порядку  проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. N 1173, протоколом конкурсної комісії з  визначення  виконавця  послуг  з  вивезення побутових відходів на території міста Галич Галицького району Івано-Франківської області, створеної відповідно до розпорядження міського голови від 20 грудня 2017 року  № 02.1-06/121 від 22.12.2017р., виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Ввести у дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця  конкурсу з  визначення  виконавця  послуг  з  вивезення побутових відходів на території міста Галич Галицького району Івано-Франківської області, зокрема, визнати Комунальне підприємство «Галичводоканал» переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Галич Галицького району Івано-Франківської області.

2. Встановити, що Комунальне підприємство «Галичводоканал» має право надавати послуги, зазначені в п.1 даного рішення протягом 12 місяців.

3. Доручити міському голові м. Галича укласти з КП «Галичводоканал» договір на надання  послуг з вивезення побутових відходів на території міста Галич Галицького району Івано-Франківської області 29.12.2017р.

Міський голова                                                            О.Трачик