Протокол № 8п/19 позачергової сесії Галицької міської ради сьомого скликання від 25.07.2019 року

ПРОТОКОЛ №8п/19

позачергової сесії

25 липня 2019 року

Розпочато засідання о 14.00 год.

Закінчено засідання о 14.15 год.

Всього обрано депутатів:               25 осіб

Присутні на засіданні депутати:     16 осіб

Відсутні на засіданні депутати:      9 осіб

Присутні:         Чемеринська В.М. – завідувач земельний відділом міської ради.

Про відкриття позачергової сесії Галицької міської ради сьомого скликання.

Голосували за – 14, проти – 0, утримались – 0, відсутні – 11.

Виступив О.Трачик:

Згідно ст. 49 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” депутат, чи група депутатів має право звернутись із запитом до керівників ради, керівників підприємств, установ, організацій, депутатів районної ради.

Відповідно до ст.” Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови від 24 червня 2019 № 02.1-06/134 на сесію винесено такий порядок денний :

1. Про дозвіл на укладання договору аутсорсингу послуг з харчування дітей в їдальні Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла Галицької районної ради Івано-Франківської області
  2. Про внесення змін до Рішення другого засідання п’ятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання від 11 квітня 2017 року № 44 «Про поділ території міста на мікрорайони».
  3. Про затвердження Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Галич
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продажу права оренди з аукціону.
  5. Про продовження договорів оренди земельних ділянок.
  6. Про дозвіл на виготовлення документації із землеустрою громадянам.
  7. Про відміну п.2 рішення міської ради № 84 від 04.07.2019р.

Затвердити порядок денний:

Голосували за – 14, проти – 0, утримались – 0, відсутні -11.

Сесія затвердила порядок денний.

Сесія затвердила регламент роботи:

доповідачам до 5 хв.

для виступу до 2 хв.

Голосували за – 14, проти – 0, утримались – 0, відсутні -11.

• СЛУХАЛИ: Про дозвіл на укладання договору аутсорсингу послуг з харчування дітей в їдальні Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла Галицької районної ради Івано-Франківської області.

Доповідав:   О.Трачик

Голосували: за – 14, проти – 0, утримались – 0, не голосували – 0, відсутні -11.

ВИРІШИЛИ: рішення сесії № 94 додається.

1. Про внесення змін до Рішення другого засідання п’ятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання від 11 квітня 2017 року № 44 «Про поділ території міста на мікрорайони».
  • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Рішення другого засідання п’ятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання від 11 квітня 2017 року № 44 «Про поділ території міста на мікрорайони».

Доповідав:   О.Трачик

Голосували: за – 14, проти – 0, утримались – 0, не голосували – 0, відсутні – 11.

ВИРІШИЛИ: рішення сесії № 95 додається.

Прийшов депутат Вітовський І.М.

1. Про затвердження Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Галич.
  • СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Галич.

Доповідав:   О.Трачик

Голосували: за – 15, проти – 0, утримались – 0, не голосували – 0, відсутні – 10.

ВИРІШИЛИ: рішення сесії № 96 додається.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продажу права оренди з аукціону.
  • СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продажу права оренди з аукціону.

Доповідав:   В.Чемеринська

ВИРІШИЛИ: рішення сесії № 97 додається.

1. Про продовження договорів оренди земельних ділянок.
  • СЛУХАЛИ: Про продовження договорів оренди земельних ділянок.

Доповідав:   В.Чемеринська

ВИРІШИЛИ: рішення сесії № 98 додається.

Прийшла депутат Гургула О.Б.

1. Про дозвіл на виготовлення документації із землеустрою громадянам.
  • СЛУХАЛИ: Про дозвіл на виготовлення документації із землеустрою громадянам.

Доповідав: В.Чемеринська

Маланюк Р.Й. заявив про конфлікт інтересів.

Голосували: за – 15, проти – 0, утримались – 0, не голосували – 1, відсутні – 9.

ВИРІШИЛИ: рішення сесії № 99 додається.

1. Про відміну п.2 рішення міської ради № 84 від 04.07.2019р.
  • СЛУХАЛИ: Про відміну п.2 рішення міської ради № 84 від 04.07.2019р.

Доповідав: В.Чемеринська

Голосували: за – 16, проти – 0, утримались – 0, не голосували – 0, відсутні – 9.

ВИРІШИЛИ: рішення сесії № 100 додається.

Позачергову сесію Галицької міської ради сьомого скликання оголошено закритою.

Міський голова                                                                     О.Трачик

Секретар міської ради                                                           О.Скриник