Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детальний план території  на вул.Вітовського( біля будівлі №38а) в місті Галичі

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану  території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для будівництва та обслуговування  адміністративно – виробничих приміщень  на вул. Вітовського,  ( біля будівлі № 38 а) в м. Галичі .

Проект виконаний ФОП Василинюком М.М. (м. Івано-Франківськ) на замовлення Галицької міської ради. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення Галицької  міської ради № 38 від 11.04.2017.

Метою детального плану території є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території ,  уточнення параметрів  земельної ділянки .

Ознайомлення з детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Галицької  міської ради в земельному відділі  з 04 по 19 вересня 2017 року.

Графічні та текстові матеріали містобудівної документації додаються: вітовського 38а(1) вітовського 38а(2) вітовського 38а(3) вітовського 38а(6) вітовського 38а(8) вітовського38а(4) вітовського38а(5) Вітовського38а(7)
Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій завідувач земельним відділом Чемеринська Віра Миколаївна
Контактний телефон : 22-701
Пропозиції до проекту детального плану території  на вул. Вітовського ( біля будівлі № 38а) в м. Галичі подаються на адресу Галицької  міської ради у письмовій формі в період з 04 по 19 вересня 2017 року.