Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детальний план території на майдані Різдва, 34 в місті Галичі

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території окремої земельної ділянки для реконструкції однокімнатної житлової квартири під двох-кімнатну квартиру(торговий зал та офісне приміщення на першому поверсі) на майдані Різдва, 34 в м. Галичі .

Проект виконаний ФОП Глухом О.Є.( с. Слобідка- Більшівцівська , Галицького району, Івано-Франківської облю.) на замовлення Галицької міської ради. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення Галицької міської ради №141 від 01.11.2018 р.

Метою детального плану території є уточнення планувальної структури і функціонального використання  земельної ділянки.

Ознайомлення з детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Галицької міської ради в земельному відділі  з 22 квітня по 14 травня 2019 року.

Також текстові матеріали містобудівної документації можна буде побачити тут.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – завідувач земельним відділом Чемеринська Віра Миколаївна.

Контактний телефон : 22-701

Пропозиції до проекту детального плану території на майдані Різдва, 34 в м. Галичі подаються на адресу Галицької міської ради у письмовій формі в період з 22 квітня по 14 травня 2019 року.