Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детальний план території окремої земельної ділянки для реконструкції житлової квартири в нежитлові приміщення з житловою надбудовою, в м. Галичі на вул. Коновальця 12/2.

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документаціїДетальний план території окремої земельної ділянки для реконструкції житлової квартири в нежитлові приміщення з житловою надбудовою, в м. Галичі на вул. Коновальця 12/2  .

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану  території окремої земельної ділянки для реконструкції житлової квартири в нежитлові приміщення з житловою надбудовою, в м. Галичі на вул. Коновальця 12/2  .

Проект виконаний ФОП Глухом О.Є. (смт. Більшівці ) на замовлення Галицької міської ради. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення Галицької  міської ради № 101 від 01.11.2018.

Метою детального плану території є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, уточнення параметрів  земельної ділянки .

Ознайомлення з детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Галицької  міської ради в земельному відділі  з 14 січня по 04 лютого 2019 року.

Також графічні та текстові матеріали містобудівної документації додаються: можна буде побачити 12, записка.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій завідувач земельним відділом Чемеринська Віра Миколаївна Контактний телефон : 22-701, 22-081

Пропозиції до проекту детального плану території в м. Галичі на вул..Коновальця, 12/2 подаються на адресу Галицької  міської ради у письмовій формі в період з 14 січня по 04 лютого 2019 року.