Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детальний план території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для будівництва та обслуговування іншої житлової забудови по вул. Коновальця, 35 в м.Галичі Івано-Франківської області

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документаціїДетальний план території окремої земельної ділянки  по відведенню та встановленню цільового призначення  землі для будівництва та обслуговування  іншої житлової забудови по вул. Коновальця, 35 в м.Галичі Івано-Франківської області.

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану  території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для будівництва та обслуговування іншої житлової забудови по вул. Коновальця, 35 в м. Галичі Івано-Франківської області .

Проект виконаний ФОП  Глух Олег Євгенович ( с.Слобідка –Більшівцівська, Галицький район) на замовлення громадянина Слободяника Г.І. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення   восьмої сесії Галицької міської ради сьомого скликання № 90 від 12 липня 2018 року.

Метою детального плану території є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території ,  уточнення параметрів  земельної ділянки.

Ознайомлення з детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Галицької  міської ради в земельному відділі  з 08 жовтня по 22 жовтня ( включно) 2018 року.

Також, з графічними та текстовими матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в Галицькій міській раді.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій завідувач земельним відділом Чемеринська Віра Миколаївна. Контактний телефон : 22-701, 22-2081

Пропозиції до проекту детального плану території в м. Галичі на вул. Коновальця, 35 подаються на адресу Галицької  міської ради у письмовій формі в період з 08 жовтня по 22 жовтня(включно) 2018 року.