Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детальний план території на вул. Гора в місті Галичі

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детальний план території  на вул. Гора в місті Галичі

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території окремої земельної ділянки по зміні цільового призначення землі для будівництва та обслуговування культової споруди на вул. Гора в м. Галичі .

Проект виконаний ФОП Василинюком М.М. (м. Івано-Франківськ) на замовлення Галицької міської ради. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення Галицької  міської ради № 143 від  21.12.2017.

Метою детального плану території є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території ,  уточнення параметрів  земельної ділянки .

Ознайомлення з детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Галицької  міської ради в земельному відділі  з 30 квітня по 21 травня( включно) 2018 року.

Також графічні та текстові матеріали містобудівної документації можна буде побачити тут:1 2 3.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій завідувач земельним відділом Чемеринська Віра Миколаївна Контактний телефон : 22-701, 22-2081

Пропозиції до проекту детального плану території  в урочищі Мурафино в м. Галичі подаються на адресу Галицької  міської ради у письмовій формі в період з 30 квітня  по 21 травня 2018 року