ОГОЛОШЕННЯ

   Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детальний план частини території міста Галич Івано-Франківської області розташованої в межах населеного пункту міста Галича на вулиці Д.Вітовського для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використанням енергії сонця.

    Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану  території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі в м. Галичі на вулиці Д.Вітовського для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використанням енергії  сонця.

    Проект виконаний ТОВ «Архітектурна майстерня ПРОСТІР» (м. Івано-Франківськ) на замовлення Галицької міської ради. Розроблення ДПТ здійснено на підставі рішення дев’ятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання №110 від 04 вересня 2018 року.

     Метою детального плану території є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, уточнення параметрів земельної ділянки.

    Ознайомлення з детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Галицької міської ради в земельному відділі з 06 листопада по 30 листопада 2018 року.

   Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій завідувач земельним відділом Чемеринська Віра Миколаївна, контактний телефон: 22-701, 21-281.

    Пропозиції до проекту детального плану території в м. Галичі на вул. Д.Вітовського подаються на адресу Галицької міської ради у письмовій формі в період з 06 листопада по 30 листопада   (включно) 2018 року/

додатки: ПЗ дп махпрес галич         ДПТ Ситуаційна схема