Засідання круглого столу на тему «Правове регулювання споживчої політики» відбулось в Галичі

29 березня 2018 року в Галицькій міській раді проведено засідання круглого столу на тему «Правове регулювання споживчої політики», в якому взяли участь спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, міський голова О.Трачик, дирекція КП «Галичводоканал», депутати Галицької міської ради.

круглий стілкруглий стіл1

В ході зустрічі досягнуто домовленості щодо залучення спеціалістів управління до аудиту тарифів на житлово-комунальні послуги, до спільних заходів з метою впорядкування торгівлі на ринку і стихійної торгівлі у селищі, контролю за розміщенням зовнішньої реклами, а також систематичного розміщення на сайті Галицької міської ради актуальної інформації для споживачів.

Крім того, досягнуто домовленості, що питання про затвердження тарифів на комунальні послуги, які надаються КП «Галичводоканал», буде розглядатись Галицькою міською радою після надання висновку спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.