До відома споживачів та операторів ринку харчових продуктів

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що всі оператори ринку харчових продуктів зобов’язані пройти державну реєстрацію в територіальних органах Держпродспоживслужби та отримати державний реєстраційний номер.

20 вересня 2019 року настає кінцева дата, коли система безпечності харчової продукції HACCP має бути впроваджена на всіх підприємствах області, особливо в школах, дошкільних навчальних закладах, об’єктах соціальної сфери.

Це стосується великих і малих операторів ринку харчових продуктів, діяльність яких пов’язана з харчовими продуктами. Виконання цієї вимоги Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчовик продуктів» є обов’язковим для всіх.

Відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» відповідальність за невиконання цього обов’язку становить для юридичних осіб – 30 мінімальних заробітних плат, фізичних – 15 мінімальних заробітних плат.